Állásajánlat

Tehergépkocsi vezető munkatársat keresünk

TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ

Fő feladatai:

  • Gyűjtő körzetekről történő szállítás, és egyéb fuvarozási feladatok elvégzése.
  • A mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a tehergépkocsi vezetése.
  • A szolgáltatás elvégzéséhez beosztott rakodómunkások munkavégzésének irányítása, ellenőrzése.
  •  Menetokmányok szakszerű kezelése, menetlevél pontos vezetése.
  •  A tehergépkocsi munkakezdés előtti és munkavégzés utáni átvizsgálása.
  •  Munka végeztével a tehergépjármű átadása (tankolás, takarítás, menetokmányok leadása).

Elvárások:

  • „C” kategóriás vezetői engedély + GKI

Előny:

  • Emelőgépkezelő és/vagy földmunka -, rakodó-, szállítógépkezelői szakképesítés
  • „E” kategóriás vezetői engedély
  • Települési hulladékgyűjtő-, és szállító szakképesítés

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, és környéke

Amit nyújtunk:

  • Stabil bejelentett munkahely, egy nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőséggel,
  •  azonnali munkakezdési lehetőség,
  •  alapbéren felül teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  •  3 hónap próbaidő után Cafetéria juttatás
  •  kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülő biztosítása,
  • karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is.

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát a hr@eakhulladek.hu e-mail címre, tárgyban a „Tehergépkocsi vezető” munkakör kifejezés feltüntetésével szíveskedjen elküldeni.

Az álláspályázatra történő jelentkezésével hozzájárul és elfogadottnak tekinti, hogy személyes adatait az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. a pályázatban megjelölt célból kezelje.