Állásajánlat

Autóvillamossági szerelő munkatársat keresünk

Autóvillamossági szerelő - Nyíregyházi Járműjavító Üzem

Fő feladatai:

  • Elsősorban 3,5 t feletti járművek és felépítmények autóvillamossági jellegű javítási, karbantartási munkafolyamatainak elvégzése,
  • járművek hatósági vizsgára felkészítése során az autóvillamossági jellegű munkák elvégzése,
  • anyagszükséglet felmérése, előkészítése.
  • gépjárművek diagnosztizálása,

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány vagy technikum, (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • együttműködési készség,
  • megbízhatóság,

Előnyt jelent:

  • Szakirányú szakmai tapasztalat,
  • 3324 Vezetőüléses targonca gépcsoportra gépkezelői jogosítvány,
  • „C” kategóriás jogosítvány, vagy C+E kategóriás jogosítvány + GKI.

Amit kínálunk:

  • Stabil bejelentett munkahely egy nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőséggel,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • alapbéren felül biztosított ösztönző bérpótlék,
  • 3 hónap próbaidő után Cafetéria
  • karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is.

Kezdés: az elbírálást követően azonnal

Munkavégzés helye: Nyíregyháza,Bokréta u.22.

Fényképes szakmai önéletrajzát a hr@eakhulladek.hu e-mail címre szíveskedjen elküldeni. A tárgyba kérjük beírni: „autóvillamossági szerelő”.

Az álláspályázatra történő jelentkezésével hozzájárul és elfogadottnak tekinti, hogy személyes adatait az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft a pályázatban megjelölt célból  kezelje.